Web Tasarımı

  • Web Tasarımı
  • Web Yazılımı


Marka Reklam & Dijital, web sitenizi, her zaman fiziki bir dükkân, iş yeri ya da fabrika olarak kabul etmektedir. Tabii ki web sitenizin ziyaretçilerini de sizin iş yerinize gelen birer müşteri!

İş yerinize gelen müşterilerinizin, ürünleriniz ya da hizmetleriniz hakkında sorduğu sorular, web sitenizi ziyaretleri sırasında da gündeme gelmektedir. Bu nedenle sitenin ana sayfasının kurgusunun bu beklentiler üzerine kurulu olması gerekir.

Müşterilerinizin, iş yerinizde ürünleriniz ya da hizmetleriniz ile ilgili sorduğu ilk üç-dört soru genellikle benzer niteliktedir. Bu sorular ve bu sorulara verilen cevaplar, bizlerin sitenizin tasarımını yapması ve içeriğini oluşturması için yeterlidir. Bunun yanında faaliyet gösterdiğiniz sektöre müşterilerin bakış açısı, ön yargısı ve benzeri düşünceleri, değişkenler, tasarım ve içerik yapısının şekillendirilmesinde yol gösterici olmaktadır.

Güzel ve Güçlü bir Web Sitesi istiyorsunuz bizi aramanız yeter.


Müşteri Desteği

Müşteri memnuniyet odaklı, en iyi hizmeti verebilmek ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı yaklaşım benimsenmiştir.

Sürekli İyileştirme & Bakım

Müşterilerimizden gelen öneri ve düşünceler titizlikle değerlendirilmekte ve sürekli iyileştirme çalışmaları kapsamında kaynak olarak kullanılmaktadır.

Çözüm Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir.
0
+
Mutlu Müşteri
0
e-Ticaret mutluluğu
0
Kurumsal Tasarım
0
Özel Tasarım