Cam & Kapı Yazıları ve Kaplaması

Cam & KapıYazıları ve Kaplaması

Cam Yazı ve Kaplamaları

Cam kaplama dijital baskı alanlarından birine girip etkili reklam alanlarından biridir. Sizler de reklam alanlarından iyi derece de faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve bizlerden cam kaplama alanlardan fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Görsel Grafik çalışmaları ile reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Marka değerinizi iyi derece de artıracak olan ve bu alanda müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Belki de cam kaplama bu mesleklerin incinde en zor olanlarından bir tanesidir ve çok ince ustalık isteyen bir meslek grubudur.

Cam kaplama sizlere de yukarıda belirttiğimiz gibi çok ince işçilik isteyen ve ölçülerin tam olarak alınması gereken iş alanıdır. Bazı cepheler kıvrımlı olmakta ve öcüleri zor alınmaktadır onun için kesinlikle ustaların ölçü almaları gelmektedir.

Ölçülerin alınmasından sonra uygulama yapılacak olan yerin kesinlikle fotoğraflarının çekilmesi gerekmektedir. Gerekli programlar da düzenlemeler yapıldıktan sonra sizlere bunlar sunulur ve daha projeye başlanmadan önce nasıl bir görünüm sağlanacağını görebilirsiniz.

Folyo ile kaplamalar yapıldığında içeriden dışarısı görünmeye bilir bu fazla tercih edilmemektedir, bunun yerinde One Way Vision(Delikli Folyo) tercih edilmektedir. Bu ise dışarıdan içeriyi göstermez ama dışardan içeriyi gösterir.
Sizler de cam kaplama ve cam giydirme yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin 0216 395 02 60 telefon numaralarından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kapı Kaplamaları

Günlük yaşam alanlarında kullandığımız asansör kapıları, ofis kapıları, salon kapıları, mutfak kapıları, çalışma odası kapıları, çocuk odası kapıları, mutfak kapıları, tuvalet kapıları, cafe kapıları gibi sürekli kullanılmasından dolayı yıpranan ya da modeli eskimiş kapıların üzerine, iç mekân baskı kalitesindeki görsellerin, kendinden yapışkanlı folyoya basılarak yapıştırılıp, yenilenmesini sağlayabileceğiniz en tekniktir.

Kapı giydirme folyolarını uygulamak oldukça basit olup, kapılarınızın rengini ve uyguladığınız mekanların görüntüsü ve havası bir anda değiştirebiliriz.

Kapı giydirme folyolarının baskı kalitesi olarak ise, en üst seviye renk canlılığı ve net görseller kullanırak hazırlarız.


Örnek Çalışmalarımız

Marka_M_Logo_Admin
Marka_M_Logo_Admin
Marka_M_Logo_Admin
Marka_M_Logo_Admin