Fotoğraf ve Video

Fotoğraf ve Video Prodüksiyonu


Fotoğraf Prodüksiyonu konusunda kusursuz çözümler üreten reklam ajansı Bestimage, geniş ekipman parkuru ve alanında profesyonel kişilerden oluşan dinamik kadrosuyla, üst düzey fotoğraf stüdyosunda ürün, katalog, moda, kapak, model çekimleri gerçekleştirir.

Bestimage’ın fotoğraf stüdyosu; teknolojik özelliklerinin yanı sıra kostüm değiştirme alanı, müşterileri için keyifli bir dinlenme imkânı sunan barı ve yapılan işleri projeksiyondan yansıtıp görmek, yorumlamak için kapılarını açan toplantı salonu ile son derece rahat ve ferah bir çalışma ortamıdır. Bestimage, çekim sonrasında uygunluğu onaylanan fotoğraflara profesyonel tasarım ekibinin, dijital teknolojiyi uygulamasıyla birlikte, görsel kalitesi ve algısı üst seviyede fotoğraflar elde etmektedir.

Fotoğraf çekimi teknikleri konusunda üst düzey deneyimlere sahip profesyonel kadrosuyla Bestimage, son teknolojik ekipmanlarla donatılmış stüdyosunda kusursuz fotoğraf prodüksiyon hizmetleri sunar. Siz de fotoğraf çekimi ihtiyacı duyduğunuz her konuda reklam ajansı Bestimage ile iletişime geçebilir; kalitesi ve estetik algısı en yüksek düzeylerde olan fotoğraf prodüksiyon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Video prodüksiyon hizmetleri, içinde bulunduğumuz teknoloji ve iletişim çağının en efektif stratejileridir. WAS’nin yayınladığı rapora göre 2016 yılında ülkemizde internet kullanıcı sayısı 46,28 milyona ulaşmıştır. Ülkemizin toplam nüfusundan sağlık, yaş vb. sebeplerle internet kullanamayacak kişiler çıkarıldığında geriye kalan nüfusun neredeyse tamamının internet kullanıcısı olduğu görülmektedir. İnternet kullanıcılarının %97,5’inin video içerik tükettiği göz önünde alındığında video prodüksiyon hizmetleri, günümüzün ve geleceğin vazgeçilmez bir iletişim stratejisi haline gelmektedir.

Ayrıca video içerikler; akılda kalıcılık, güvenilirlik, bilinirlik, satın alma eğilimi, anlaşılabilirlik, site trafiği vb. birçok konu üzerinde yüksek pozitif etkiler yaratarak iletişim stratejilerinin başarıya ulaşmasını sağlar ve söz konusu markaya değer katar.

Video Prodüksiyon kapsamında; Tanıtım Filmi (Kurumsal Tanıtım Filmi, Ürün Tanıtımı, Mekan Tanıtımı, Kitap Tanıtımı, Etkinlik Tanıtımı, Web Sitesi Tanıtımı), Reklam Filmi, İnteraktif Video, Masaüstü Reklam Filmi, Belgesel Prodüksiyonu, Klip Prodüksiyonu, Bant Reklam, Jenerik & Fragman, Lansman Videoları, Video Davetiye, Logo Animasyonu, 2D-3D Animasyon, Online Video, Viral Video, Ürün Videoları, TV Programı, Etkinlik Prodüksiyonu, Görsel Efekt, Eğitim Videoları, Müşteri Görüşü Videoları, Kamu Spotu, Röportaj, Motion Graphics, Kurgu & Montaj, Video Sunum, Stüdyo Çekimleri, Dış Mekan Çekimleri, Hava Çekimleri, Etkinlik Çekimleri ve Green Box Çekimleri gibi video ihtiyacı duyulan her konuda sistematik çalışmalar gerçekleştirerek tam hizmet sunar.