e-Ticaret

e-Ticaret Nedir ?

Elektronik ticaret ya da kısaca e-Ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan,ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır.

Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Elektronik ticaret, ticari işlemlerden biri veya tamamının elektronik ortamda gerçekleştirilmesi yoluyla reklam ve pazar araştırması, sipariş ve ödeme, teslimat olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır.

Elektronik ticaret, tüm dünyada ticaretin serbestleştirilmesi eğilimi ile birlikte, 2000’li yıllardan sonra yaşanan ve bilgi iletişimini kolaylaştıran teknolojik gelişmelerin bir parçası olarak ortaya çıkmıştır. Geleneksel pazarlama yöntemlerine,İnternet olanaklarını da ekleyen kuruluşlar, sadece belirli bir kitleye satış yapabilmenin ötesine geçip, üretkenliği ve yaratıcılığı arttıran küresel e-ticaret bağlantıları kurma şansını elde edebilmeye başlamıştır. Eskiden birçok şirket televizyon, gazete, radyo gibi araçları kullanarak potansiyel müşterilerine ulaşmaya uğraşırken, bugün bunlara İnternet üzerinden reklamcılık da eklenmiştir.

e-Ticaretiniz varsa firmanızın 7/24 açık bir şubesi var demektir. E-Ticaret İnternet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ya da sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımlayacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonudur diyebiliriz.

Güvenilir,hızlı-dinamik vede satış komplikasyonu sağlayabileceğiniz kalite sınırları içerisinde interasyonel ortamda satışlarınızı yapmanız için güvenilir e-ticaret pazarınızı oluşturmamızda tecrübemizle sizlere hizmet vermekten onur duyarız.


Profesyonel e-Ticaret Çözümü

Alan adı, hosting, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size bir bütün olarak sunulur.

İhtiyacınız Olan Tüm Pazarlama Araçları

Online satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar tanımlayabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.

Kolay Kullanım Özellikleri

Kullanıcı dostu akıllı e-Ticaret sistemleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolaydır. Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanırsınız!

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Bir e-Ticaret sitesi için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın!

Teknik Destek

İhtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

e-Ticaret Tasarım

Sizin için hazırladığımız e-Ticaret tasarımı ile sanal mağazanızı istediğiniz zaman dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.